Vítejte na stránkách Informačního portálu pro Environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu (EVVO) v Pardubickém kraji i za jeho hranicemi

DISTANČNÍ DEN ZEMĚ S MOBILEM I BEZ

DISTANČNÍ DEN ZEMĚ S MOBILEM I BEZ

      21. 04.2021  

Vydejte se ve dnech 22.-25.4. soutěžit do Parku Československých legií v České Třebové u městské polikliniky. Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Podorlicko v České Třebové ve spolupráci s organizací Junák – český skaut, středisko Javor Česká Třebová připravily pro návštěvníky distanční soutěž ke Dni Země a ke Dni skautů. U vstupu do parku si do mobilu přes QRkód načtete formulář pro odpovědi a pak hledáte. Na stromech v parku naleznete informace a kvízové otázky, které jsou rozdělené pro tři věkové kategorie.  Můžete se tak dozvědět, jak chránit přírodu, jak pomoci zlepšit životní prostředí i ledacos o skautingu. Někde naleznete i odkazy na nápovědu v podobě YouTube vysílání.

Nechcete používat mobil? Nevadí. Odpovědi můžete zaznamenávat na přiložené záznamové archy a ty pak odevzdat do schránky v ekocentru Podorlicko nebo si odpovědi zapsat a odeslat je emailem. Vyhodnocení kvízu proběhne v pondělí 26.4. 2021 a úspěšné řešitele budou čekat věcné odměny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: ZO ČSOP Podorlicko Česká Třebová

Sdílet článek na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *