VŠICHNI POMÁHÁME

JAK MŮŽETE POMOCI – ČÍM SE MŮŽETE STÁT

Baví vás oblast životního prostředí? Znáte nějakou dílčí část z ekologie a rádi byste to předávali dál? Dobře komunikujete? Tak nám napište (vč. vašeho životopisu) a my díky vám rozšíříme náš mladý kolektiv. Už se na vás těšíme.
Staňte se ochráncem matičky Zemi, pojďte nám pomáhat v boji proti změně klimatu. Buďte dobrovolníkem v záchranné stanici, při akcích podporující ochranu životní prostředí, pro šíření osvěty. Příroda potřebuje hrdiny.
Chcete, aby příroda vzkvétala, aby lidé věděli, jak se k ní chovat, a jak případně napravovat napáchané škody? Pokud ano, podporujte nás a my uděláme vše, co je v našich silách a možnostech, abychom naší činností přispěli k péči a ochraně životního prostředí. Pravidelně a dlouhodobě přispívejte částkou nad 10 000 Kč a staňte se jedinečným mecenášem ochrany přírody. Obdržíte dekret s poděkováním a bude zveřejněna informace o vaší podpoře na webových stránkách.
Máte ve svém portfoliu výrobky šetrné k životnímu prostředí? Nabízíte řešení pro zmírnění klimatických změn, pro energetické úspory, nebo snížení vzniku odpadů? Prodáváte hygienické potřeby, kosmetiku a potraviny s označením „bio“? Nebo hybridní automobily? Nebo nabízíte služby v oblasti enviromentální osvěty či ekologie? Líbí se vám naše aktivity, chcete být generálním sponzorem našich soutěží, konferencí či osvětových akcí? Chcete využít levnou, ale účinnou, efektivní a přesně zaměřenou propagaci? Napište nám.
Rád/a dáváte dárky? Máme pro vás tip: dejte našim zvířatům v záchranných stanicích krmivo. Nebo přispějte na veterináře. Možností k dárcovství je mnoho, stačí si vybrat. Vaše peníze půjdou na dobrou věc!
Také se můžete stát adoptivním rodičem a přispívat na péči o jednotlivá zvířata. Chcete být adoptivní mámou či tátou vydry? Sovy nebo veverky? Stačí se podívat na záchranné stanice, nebo nás oslovte a my vás nasměrujeme. Samozřejmostí je adopční listina a vaše jméno bude zařazeno u expozice.